ZT120LACTR30
ZT120LACTR30
ПроизводительMallory Sonalert Products Inc
Партномер производителяZT120LACTR30
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Mallory Sonalert Products Inc ZT120LACTR30
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Mallory Sonalert Products Inc |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -30℃~+65℃ |
| Frequency | 3.7kHz |
| Operating Voltage | 90V~120V |
| Diameter (φD) | 30.74mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Active (Built-in Driver Circuit) |
