AST0927MW-03TRQ
AST0927MW-03TRQ
ПроизводительMallory Sonalert Products Inc
Партномер производителяAST0927MW-03TRQ
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Mallory Sonalert Products Inc AST0927MW-03TRQ
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Mallory Sonalert Products Inc |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -30℃~+70℃ |
| Frequency | 2.7kHz |
| Operating Voltage | 2V~5V |
| Diameter (φD) | 9mm |
| Sound Pressure Level (SPL) | 90dB |
| Technology Type | Electromagnetic Type |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
