AST0940MCTRQ
AST0940MCTRQ
ПроизводительMallory Sonalert Products Inc
Партномер производителяAST0940MCTRQ
ОписаниеAudio Products / Vibration Motors Mallory Sonalert Products Inc AST0940MCTRQ
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Звуковые сигнализаторы |
| Производитель | Mallory Sonalert Products Inc |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Frequency | 4kHz |
| Operating Voltage | 1V~25V |
| Sound Pressure Level (SPL) | 78dB |
| Technology Type | Piezoelectric |
| Oscillator Circuit | Passive (external drive) |
