THN 15-2411WI
THN 15-2411WI
ПроизводительTRACO POWER
Партномер производителяTHN 15-2411WI
ОписаниеIndustrial control electrical TRACO POWER THN 15-2411WI
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модуль питания, источники питания |
| Производитель | TRACO POWER |
| Вес | 20.56 |
| Output Power | - |
| Type | Isolation module |
| Application | ITE (Commercial) |
| Output Voltage | - |
| Input Voltage | - |
| working temperature | -40°C ~ 85°C (derating) |
| Packaging/Housing | 6-DIP Module |
| characteristic | Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO |
| Remarks | - |
| Voltage - Input (maximum value) | 36V |
| Supplier Device Packaging | - |
| Size/Size | 1.00" Length x 1.00" Width x 0.39" Height (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) |
| Output current (maximum value) | - |
| Output count | 1 |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Input (minimum value) | 9V |
| efficiency | 86% |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Power (W) | 15 W |
| Voltage - Isolation | 1.6 kV |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Control characteristics | - |
| Installation type | Through Hole |
| Certification bodies | CB,cURus |
| Standard number | - |
| Current output (maximum value) | 3A |
