CPPX1-A5BC-XX.XXXNP
CPPX1-A5BC-XX.XXXNP
ПроизводительCardinal Components
Партномер производителяCPPX1-A5BC-XX.XXXNP
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Cardinal Components CPPX1-A5BC-XX.XXXNP
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Программируемые осцилляторы |
| Производитель | Cardinal Components |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Supply Voltage | 3V~5.5V |
| Output Type | CMOS;TTL |
| Frequency | 133MHz |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±25ppm |
| Supply Current(Max) | 45mA |
