WMS05193
WMS05193
ПроизводительTBF
Партномер производителяWMS05193
Описаниеhardware/fasteners/sealing TBF WMS05193
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Винты и болты |
| Производитель | TBF |
| Вес | 60.89 |
| Type | Bolt |
| Pitch | 1.25mm |
| Standard | GB30 |
| Specifications | M8X150 |
| SurfaceTreatment | Blue and white zinc |
| TextureOfMaterial | Alloy Steel |
| HardnessGrade | 4.8级 |
| ThreadDirection | - |
| Head height | - |
| LengthCode | 150mm |
| Distance from opposite side | - |
| ThreadCoverageRange | Half Thread |
| DriverType | External Hexagonal |
| ThreadDensity | - |
| NominalDiameter | 8mm |
