SS-7
SS-7
ПроизводительZHONGYI
Партномер производителяSS-7
Описаниеhardware/fasteners/sealing ZHONGYI SS-7
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Шпильки и винты |
| Производитель | ZHONGYI |
| Вес | 0.203 |
| Diameter | 6.4mm |
| Type | Stud |
| Pitch | - |
| Colour | - |
| Standard | - |
| Total Length | 9mm |
| Specifications | M6.4X9 |
| surface treatment | - |
| material quality | 66 nylon |
| purpose | Isolation |
| strength grade | - |
| structure type | - |
| hexagonal opposite edge | - |
| Thread length | - |
| Shape Type | - |
| Length from PC board | 7mm |
