911KD14J
911KD14J
ПроизводительBrightking
Партномер производителя911KD14J
ОписаниеCircuit Protection Brightking 911KD14J
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | Brightking |
| Вес | 4.32 |
| Capacitance | 220pF@1kHz |
| Varistor Voltage | 910V |
| Allowable Voltage (DC) | 745V |
| Maximum Energy | 255J |
| Clamping Voltage | 1.5kV |
| Rated Wattage | 600mW |
| Peak Current | 6kA |
| Typical Capatitance | 220pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 550V |
| Energy | 255J |
| Maximum DC Volts | 745V |
| Maximum AC Volts | 550V |
