53M15-04B24S
53M15-04B24S
ПроизводительGrayhill
Партномер производителя53M15-04B24S
ОписаниеSwitches Grayhill 53M15-04B24S
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Поворотные переключатели |
| Производитель | Grayhill |
| Вес | 1 |
| Voltage Rating (AC) | 115V |
| Voltage Rating (DC) | 30V |
| Termination style | Solder |
| Contact Current | 250mA |
| Actuator Type | flatType |
| Mechanical Life | - |
| With Lamp | - |
| Number of Poles Per Deck | 1 |
| Angle of Throw | 15° |
| Type of Contacts | - |
| Positions | 24 |
| Number of Decks | 4 |
