OSi1400WE0
OSi1400WE0
Производительorisilicon
Партномер производителяOSi1400WE0
ОписаниеSignal Isolation Devices orisilicon OSi1400WE0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые изоляторы |
| Производитель | orisilicon |
| Вес | 0.757 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Data Rate | 90Mbps |
| Data Rate(Max) | 90Mbps |
| Features | Output status configurable;Power-on reset;Multi-voltage domain interface |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3750 |
| CMTI(kV/us) | 100kV/us |
| Number of Forward Channels | 4 |
| Default Output | Low Level |
| Voltage - Supply | 2.5V~5.5V;2.5V~5.5V |
| Input Logic Level - Low | 0.8V |
| Input Logic Level - High | 2V |
| Propagation Delay(tpd) | 25ns |
