NSI8260W0-DSWR
NSI8260W0-DSWR
ПроизводительNOVOSENSE
Партномер производителяNSI8260W0-DSWR
ОписаниеSignal Isolation Devices NOVOSENSE NSI8260W0-DSWR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые изоляторы |
| Производитель | NOVOSENSE |
| Вес | 0.81 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Data Rate | 150Mbps |
| Data Rate(Max) | 150Mbps |
| Features | Channel direction configurable;Output status configurable;Power-on reset |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5000 |
| CMTI(kV/us) | 200kV/us |
| Number of Forward Channels | 6 |
| Default Output | - |
| Voltage - Supply | 2.5V~5.5V;2.5V~5.5V |
| Input Logic Level - Low | 0.8V |
| Input Logic Level - High | 2V |
| Propagation Delay(tpd) | 15ns |
