IL715-3E
IL715-3E
ПроизводительNVE
Партномер производителяIL715-3E
ОписаниеSignal Isolation Devices NVE IL715-3E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Цифровые изоляторы |
| Производитель | NVE |
| Вес | 0.34 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Data Rate | 110Mbps |
| Data Rate(Max) | 110Mbps |
| Features | - |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2500 |
| CMTI(kV/us) | 50kV/us |
| Number of Forward Channels | 4 |
| Default Output | - |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V;3V~5.5V |
| Input Logic Level - Low | 0.8V |
| Input Logic Level - High | 2.4V |
| Propagation Delay(tpd) | 12ns |
