CCi8335SVB-1DX
CCi8335SVB-1DX
ПроизводительCross chip
Партномер производителяCCi8335SVB-1DX
ОписаниеPower Management (PMIC) Cross chip CCi8335SVB-1DX
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | Cross chip |
| Вес | 0.615 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(Ta) |
| Number of Channels | 1 |
| Isolation Voltage(Vrms) | 8000 |
| CMTI(kV/us) | 100kV/us |
| Voltage - Supply | 13V~33V |
| load type | IGBT;MOSFET |
| Rise Time | 15ns |
| Fall Time | 10ns |
| Current - Output High(IOH) | 6A |
| Current - Output Low(IOL) | 8A |
| Propagation Delay(tpd) | 70ns;80ns |
