CCi8332SWD-2BL
CCi8332SWD-2BL
ПроизводительCross chip
Партномер производителяCCi8332SWD-2BL
ОписаниеPower Management (PMIC) Cross chip CCi8332SWD-2BL
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | Cross chip |
| Вес | 0.789 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Quiescent Current | 1.5mA |
| Features | - |
| CMTI(kV/us) | 150kV/us |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V;9V~30V |
| load type | MOSFET、IGBT、SiC |
| Rise Time | 8.5ns |
| Fall Time | 5ns |
| Driven Configuration | High Side;Low Side;Half-Bridge |
| Input Logic Level - Low | 0.9V~1.3V |
| Input Logic Level - High | 1.6V~2V |
| Current - Output High(IOH) | 4A |
| Current - Output Low(IOL) | 6A |
| Propagation Delay(tpd) | 40ns;40ns |
