CA-IS3215VNW
CA-IS3215VNW
ПроизводительChipanalog
Партномер производителяCA-IS3215VNW
ОписаниеPower Management (PMIC) Chipanalog CA-IS3215VNW
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | Chipanalog |
| Вес | 0.608 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(Tj) |
| Number of Channels | 1 |
| Quiescent Current | 2300uA |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2121 |
| CMTI(kV/us) | 150kV/us |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V;13V~33V |
| load type | IGBT |
| Rise Time | 30ns |
| Fall Time | 30ns |
| Current - Output High(IOH) | 15A |
| Current - Output Low(IOL) | 15A |
| Quiescent Current(Iq) | 2300uA |
| Propagation Delay(tpd) | 130ns;130ns |
