CMT8602C-N
CMT8602C-N
ПроизводительHopeRF Micro-electronics
Партномер производителяCMT8602C-N
ОписаниеPower Management (PMIC) HopeRF Micro-electronics CMT8602C-N
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | HopeRF Micro-electronics |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Quiescent Current | 1.4mA |
| Features | - |
| CMTI(kV/us) | 150kV/us |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V;9V~25V |
| load type | MOSFET、IGBT、SiC |
| Rise Time | 6ns |
| Fall Time | 7ns |
| Driven Configuration | Low-side, high-side, half-bridge |
| Input Logic Level - Low | 0.8V~1.2V |
| Input Logic Level - High | 1.6V~2V |
| Current - Output High(IOH) | 4A |
| Current - Output Low(IOL) | 6A |
| Propagation Delay(tpd) | 40ns;35ns |
