CA-IS3211SCWG
CA-IS3211SCWG
ПроизводительChipanalog
Партномер производителяCA-IS3211SCWG
ОписаниеPower Management (PMIC) Chipanalog CA-IS3211SCWG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | Chipanalog |
| Вес | 0.96 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃@(Tj) |
| Number of Channels | 1 |
| Isolation Voltage(Vrms) | 7500 |
| CMTI(kV/us) | 100kV/us |
| Voltage - Supply | 14V~30V |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 28ns |
| Fall Time | 25ns |
| Driven Configuration | Low Side;High Side |
| Current - Output High(IOH) | 5A |
| Current - Output Low(IOL) | 6A |
| Propagation Delay(tpd) | 105ns;105ns |
