CA-IS3212TSCG
CA-IS3212TSCG
ПроизводительChipanalog
Партномер производителяCA-IS3212TSCG
ОписаниеPower Management (PMIC) Chipanalog CA-IS3212TSCG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | Chipanalog |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Quiescent Current | - |
| Features | - |
| CMTI(kV/us) | 150kV/us |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V;13.2V~33V |
| load type | MOSFET、IGBT、SiC、GaN |
| Rise Time | 10ns |
| Fall Time | 10ns |
| Driven Configuration | - |
| Input Logic Level - Low | 0V~0.8V |
| Input Logic Level - High | 2V~5.5V |
| Current - Output High(IOH) | 4A |
| Current - Output Low(IOL) | 5A |
| Propagation Delay(tpd) | 85ns;85ns |
