OR-314(B)W-TA1
OR-314(B)W-TA1
ПроизводительOrient
Партномер производителяOR-314(B)W-TA1
ОписаниеOptoisolators Orient OR-314(B)W-TA1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | Orient |
| Вес | 0.604 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 1.5A |
| Power Dissipation | - |
| Features | Under-voltage lockout;Rail-to-rail output |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| CMTI(kV/us) | 25kV/us |
| Voltage - Supply | -500mV~35V;10V~30V |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Reverse Voltage | 5V |
| Rise Time | 70ns |
| Fall Time | 60ns |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.55V |
| Propagation Delay(tpd) | 200ns;200ns |
