HVR24-1A15-156
HVR24-1A15-156
ПроизводительMiRelay
Партномер производителяHVR24-1A15-156
ОписаниеRelays MiRelay HVR24-1A15-156
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Герконовые реле |
| Производитель | MiRelay |
| Вес | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Contact Resistance | 150mΩ |
| Coil resistance | 600Ω |
| Contact form | 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) |
| Coil Voltage | 24V |
| Release Time | 1.5ms |
| Switching Voltage(Max) | 10kV@DC |
| Switching Current(Max) | 3A |
| Load Current(Max) | 5A |
| Switching Power(Max) | 50W |
