OPY412S
OPY412S
ПроизводительARK micro
Партномер производителяOPY412S
ОписаниеOptoisolators ARK micro OPY412S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | ARK micro |
| Вес | 0.176 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Turn-on time | 50us |
| Turn-off time | 20us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| load current | 300mA |
| Contact form | 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) |
| Load Voltage | 60V |
| Forward Voltage | 1.3V |
| RDS(on) | 2.3Ω |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 350mW |
