OPY214S
OPY214S
ПроизводительARK micro
Партномер производителяOPY214S
ОписаниеOptoisolators ARK micro OPY214S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | ARK micro |
| Вес | 0.188 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Turn-on time | 40us |
| Turn-off time | 20us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| load current | 130mA |
| insulation resistance | 10000MΩ |
| Contact form | One normally open: 2A (SPST-NO) |
| Load Voltage | 400V |
| Forward Voltage | 1.3V |
| RDS(on) | 14Ω |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 350mW |
