QPA9219
QPA9219
ПроизводительQorvo
Партномер производителяQPA9219
ОписаниеRF and Wireless Qorvo QPA9219
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Qorvo |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Gain | 30.4dB |
| Features | Bias control circuit;Temperature compensation;Linearization design |
| P1dB | 33.4dBm |
| Frequency range | 1.93GHz~1.995GHz |
| Voltage - Supply | 3.6V~5.25V |
| Current - Supply | 390mA |
| Input Return Loss | 11dB |
| Output Return Loss | 12dB |
