MAAL-011078-TR1000
MAAL-011078-TR1000
ПроизводительMACOM
Партномер производителяMAAL-011078-TR1000
ОписаниеRF and Wireless MACOM MAAL-011078-TR1000
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | MACOM |
| Вес | 0.144 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Gain | 21dB |
| Features | Integrated bias circuit;Fast enable control |
| Noise Figure | 0.35dB |
| P1dB | 17.5dBm |
| Frequency range | 700MHz~6GHz |
| Voltage - Supply | 3V~5V |
| Current - Supply | 50mA |
| IP3 | 33.4dBm |
| Input Return Loss | 18dB |
| Output Return Loss | 16dB |
