TQP9221
TQP9221
ПроизводительQorvo
Партномер производителяTQP9221
ОписаниеRF and Wireless Qorvo TQP9221
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Qorvo |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Gain | 30.5dB |
| Features | Bias control circuit;Temperature compensation;Linearization design |
| P1dB | 33dBm |
| Frequency range | 2.01GHz~2.2GHz |
| Voltage - Supply | 3.6V~5.25V |
| Input Return Loss | 10dB |
| Output Return Loss | 12dB |
