HCT5815
HCT5815
ПроизводительHCTmicro
Партномер производителяHCT5815
ОписаниеData Acquisition HCTmicro HCT5815
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | HCTmicro |
| Вес | 0.322 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Number of Channels | 2 |
| -3db Bandwidth | 3.2kHz;6.4kHz |
| Tolerance | 0.1% |
| Interface | UART |
| Dynamic Range | 8000:1 |
| Clock Frequency | 4.9152MHz |
| Voltage - Supply | 10V~15V |
| Current - Supply | 1.6mA |
| Voltage Reference Value | 1.2V |
| Voltage Reference Drift | 10ppm/℃ |
