HCT5821B
HCT5821B
ПроизводительHCTmicro
Партномер производителяHCT5821B
ОписаниеData Acquisition HCTmicro HCT5821B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | HCTmicro |
| Вес | 0.18 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Tolerance | 0.1% |
| Interface | UART;SPI |
| Dynamic Range | 8000:1 |
| Clock Frequency | 4.9152MHz |
| Voltage - Supply | 2.6V~3.6V |
| Current - Supply | 1.6mA |
| Voltage Reference Value | 1.2V |
| Voltage Reference Drift | 10ppm/℃ |
