HT7017-F
HT7017-F
ПроизводительHiTrend Tech (Shanghai)
Партномер производителяHT7017-F
ОписаниеData Acquisition HiTrend Tech (Shanghai) HT7017-F
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | HiTrend Tech (Shanghai) |
| Вес | 0.271 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 3 |
| Interface | UART |
| Meter Type | Single-Phase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 8000:1 |
| Clock Frequency | 6MHz |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
| Current - Supply | 4mA |
| Voltage Reference Value | 1.2V |
