SCT52A40STER
SCT52A40STER
ПроизводительSCT
Партномер производителяSCT52A40STER
ОписаниеMotor Driver ICs SCT SCT52A40STER
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | SCT |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 7ns |
| Fall Time | 4.5ns |
| Propagation Delay tpHL | 45ns |
| Driven Configuration | High Side;Low Side |
| Propagation Delay tpLH | 46ns |
| Input Logic Level - Low | 1V |
| Input Logic Level - High | 2.1V |
| Quiescent Current(Iq) | 202uA |
| Input Voltage (Vin) | 8V~24V |
