EG27322
EG27322
ПроизводительEG Micro
Партномер производителяEG27322
ОписаниеMotor Driver ICs EG Micro EG27322
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | EG Micro |
| Вес | 0.186 |
| Operating Temperature | -45℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 1 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 10ns |
| Fall Time | 14ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 8A |
| Peak Output Current(source) | 9A |
| Input Logic Level - Low | 1.4V~1.8V |
| Input Logic Level - High | 2.2V~2.8V |
| Quiescent Current(Iq) | 190uA |
| Input Voltage (Vin) | 5V~25V |
