EG12522
EG12522
ПроизводительEG Micro
Партномер производителяEG12522
ОписаниеMotor Driver ICs EG Micro EG12522
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | EG Micro |
| Вес | 0.19 |
| Operating Temperature | -45℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 30ns |
| Fall Time | 20ns |
| Propagation Delay tpHL | 70ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 1.2A |
| Propagation Delay tpLH | 100ns |
| Peak Output Current(source) | 800mA |
| Input Logic Level - Low | -300mV~1V |
| Input Voltage (Vin) | 4V~20V |
