EG3035
EG3035
ПроизводительEG Micro
Партномер производителяEG3035
ОписаниеMotor Driver ICs EG Micro EG3035
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | EG Micro |
| Вес | 0.275 |
| Operating Temperature | -45℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 3 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 280ns |
| Propagation Delay tpHL | 30ns |
| Driven Configuration | Three Phase |
| Peak Output Current(sink) | 280mA |
| Propagation Delay tpLH | 90ns |
| Peak Output Current(source) | 260mA |
| Input Logic Level - Low | -300mV~800mV |
| Quiescent Current(Iq) | 500uA |
| Input Voltage (Vin) | 9V~36V |
