U3116S
U3116S
ПроизводительUNI-SEMIC
Партномер производителяU3116S
ОписаниеMotor Driver ICs UNI-SEMIC U3116S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | UNI-SEMIC |
| Вес | 0.211 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 600ns |
| Fall Time | 190ns |
| Propagation Delay tpHL | 190ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Propagation Delay tpLH | 450ns |
| Input Logic Level - Low | 1.6V |
| Input Logic Level - High | 2.5V |
| Quiescent Current(Iq) | 300uA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
