FBR-57ND24-W1
FBR-57ND24-W1
ПроизводительFUJITSU
Партномер производителяFBR-57ND24-W1
ОписаниеRelays FUJITSU FBR-57ND24-W1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | FUJITSU |
| Вес | 12.785 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | AgSnO2In2O3 |
| Coil resistance | 384Ω |
| Contact form | One set changeover: 1C (SPDT - changeover) |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 24V |
| Release Time | 5ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | 12A@28VDC |
| Switching Voltage(Max) | 28V@DC |
| Switching Current(Max) | 12A |
