GAQY214DS
GAQY214DS
ПроизводительSUPSiC
Партномер производителяGAQY214DS
ОписаниеOptoisolators SUPSiC GAQY214DS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | SUPSiC |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Turn-on time | 120us |
| Turn-off time | 100us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| load current | 130mA |
| Contact form | 1A (SPST-NO) |
| Load Voltage | 400V |
| Forward Voltage | 1.16V |
| RDS(on) | 15Ω |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 350mW |
