BCW212GS
BCW212GS
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | BC |
| Вес | 0.361 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Turn-on time | 800us |
| Turn-off time | 30us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 1.5kV |
| load current | 1.1A |
| insulation resistance | 1000MΩ |
| Load Voltage | 60V |
| Forward Voltage | 1.3V |
| RDS(on) | 150mΩ |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 650mW |
