GAQY225G2EH
GAQY225G2EH
ПроизводительSUPSiC
Партномер производителяGAQY225G2EH
ОписаниеOptoisolators SUPSiC GAQY225G2EH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | SUPSiC |
| Вес | 0.293 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Turn-on time | 200us |
| Turn-off time | 80us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load current | 2A |
| Contact form | One normally open: 2A (SPST-NO) |
| Load Voltage | 150V |
| Forward Voltage | 1.2V |
| RDS(on) | 110mΩ |
| Forward Current(If) | 7mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 400mW |
