BCW215A
BCW215A
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | BC |
| Вес | 0.701 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Turn-on time | 1.5ms |
| Turn-off time | 50us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.75kV |
| load current | 500mA |
| insulation resistance | 1000MΩ |
| Load Voltage | 100V |
| Forward Voltage | 1.3V |
| RDS(on) | 270mΩ |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 850mW |
