SPSD008U01A
SPSD008U01A
ПроизводительSAPPLAND
Партномер производителяSPSD008U01A
ОписаниеRF and Wireless SAPPLAND SPSD008U01A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триммеры, переменные конденсаторы |
| Производитель | SAPPLAND |
| Вес | 0.021 |
| High band range | 925MHz~960MHz |
| High band insertion loss (Max) | 2.5dB |
| Low band range | 880MHz~915MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 15dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 4dB |
| Low band insertion loss (Max) | 2.6dB |
