SPSD05B03A
SPSD05B03A
ПроизводительSAPPLAND
Партномер производителяSPSD05B03A
ОписаниеRF and Wireless SAPPLAND SPSD05B03A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триммеры, переменные конденсаторы |
| Производитель | SAPPLAND |
| Вес | 0.02 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| High band range | 869MHz~894MHz |
| High band insertion loss (Max) | 2.2dB |
| Low band range | 824MHz~849MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 15dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 3dB |
| Low band insertion loss (Max) | 2dB |
