SPSD005U12A
SPSD005U12A
ПроизводительSAPPLAND
Партномер производителяSPSD005U12A
ОписаниеRF and Wireless SAPPLAND SPSD005U12A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триммеры, переменные конденсаторы |
| Производитель | SAPPLAND |
| Вес | 0.018 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| High band range | 869MHz~894MHz |
| High band insertion loss (Max) | 1.8dB |
| Low band range | 824MHz~849MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 10dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 3dB |
| Low band insertion loss (Max) | 1.5dB |
