SPSD005U11A
SPSD005U11A
ПроизводительSAPPLAND
Партномер производителяSPSD005U11A
ОписаниеRF and Wireless SAPPLAND SPSD005U11A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Триммеры, переменные конденсаторы |
| Производитель | SAPPLAND |
| Вес | 0.019 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| High band range | 869MHz~894MHz |
| High band insertion loss (Max) | 1.9dB |
| Low band range | 824MHz~849MHz |
| High Band Attenuation (Min) | 10dB |
| Low Band Attenuation (Min) | 3dB |
| Low band insertion loss (Max) | 1.6dB |
