1SV305(TPH3,F)
1SV305(TPH3,F)
ПроизводительTOSHIBA
Партномер производителя1SV305(TPH3,F)
ОписаниеDiodes TOSHIBA 1SV305(TPH3,F)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Энергонезависимая память (ПЗУ) |
| Производитель | TOSHIBA |
| Вес | 0.019 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 3nA@10V |
| Diode Configuration | Independent |
| Series Resistance (Rs) | 270mΩ |
| Capacitance Ratio | 3@C1V/C4V |
| Diode Capacitance | 6.1pF@4V,1MHz |
| Operating Junction Temperature Range | - |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 10V |
