MAVR-011020-14110P
MAVR-011020-14110P
ПроизводительMACOM
Партномер производителяMAVR-011020-14110P
ОписаниеDiodes MACOM MAVR-011020-14110P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Энергонезависимая память (ПЗУ) |
| Производитель | MACOM |
| Вес | 1 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100nA@18V |
| Diode Capacitance | 0.275pF@1MHz,0V;0.097pF@1MHz,4V;0.048pF@1MHz,15V |
| Operating Junction Temperature Range | -40℃~+125℃ |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 18V |
