SMV1235-079LF
SMV1235-079LF
ПроизводительSKYWORKS
Партномер производителяSMV1235-079LF
ОписаниеDiodes SKYWORKS SMV1235-079LF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Энергонезависимая память (ПЗУ) |
| Производитель | SKYWORKS |
| Вес | 1 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 20nA@12V |
| Diode Configuration | 1 Independent |
| Series Resistance (Rs) | 600mΩ |
| Diode Capacitance | 6.4pF@3V;3.6pF@6V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+125℃ |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 15V |
