BBY6602VH6327XTSA1
BBY6602VH6327XTSA1
ПроизводительInfineon
Партномер производителяBBY6602VH6327XTSA1
ОписаниеDiodes Infineon BBY6602VH6327XTSA1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Энергонезависимая память (ПЗУ) |
| Производитель | Infineon |
| Вес | 0.48 |
| Diode Configuration | Independent |
| Capacitance Ratio | 5.41@C1V/C4.5V |
| Diode Capacitance | 13.5pF@4.5V,1MHz |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃@(Tj) |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 12V |
