RN8209D(V4)
RN8209D(V4)
ПроизводительRENERGY
Партномер производителяRN8209D(V4)
ОписаниеData Acquisition RENERGY RN8209D(V4)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Измерение энергии |
| Производитель | RENERGY |
| Вес | 0.575 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 3 |
| Tolerance | 0.1% |
| Interface | SPI;UART |
| Meter Type | Single-Phase Energy Metering IC |
| Dynamic Range | 20000:1 |
| Clock Frequency | 3.579545MHz |
| Voltage - Supply | 3V~5.5V |
| Current - Supply | 5mA |
| Voltage Reference Value | 1.25V |
| Voltage Reference Drift | 5ppm/℃ |
