NA5W-K
NA5W-K
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сигнальные реле |
| Производитель | FUJITSU |
| Вес | 2.588 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | AgPd |
| Number of Pins | - |
| Contact Resistance | 50mΩ |
| Coil resistance | 178Ω |
| Contact form | Two groups of conversions: 2C(Double-pole double-throw conversion) |
| Coil Rated Power | 140mW |
| Operate Time | 6ms |
| Coil Voltage | 5V |
| Release Time | 4ms |
| Coil Type | - |
| Contact Rating | 500mA@125VAC;1A@30VDC |
| Switching Voltage(Max) | 250V@AC;220V@DC |
| Switching Current(Max) | 2A |
