GAQW215G1S
GAQW215G1S
ПроизводительSUPSiC
Партномер производителяGAQW215G1S
ОписаниеOptoisolators SUPSiC GAQW215G1S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | SUPSiC |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Turn-on time | 1.5ms |
| Turn-off time | 80us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| load current | 1.1A |
| Contact form | 2A (DPST-NO) |
| Load Voltage | 150V |
| Forward Voltage | 1.2V |
| RDS(on) | 450mΩ |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 400mW |
