JQC-3FF-S-Z9V
JQC-3FF-S-Z9V
ПроизводительTLrelay
Партномер производителяJQC-3FF-S-Z9V
ОписаниеRelays TLrelay JQC-3FF-S-Z9V
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые реле |
| Производитель | TLrelay |
| Вес | 7.978 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Contact Resistance | 100mΩ |
| Coil resistance | 225Ω |
| Coil Rated Power | 360mW |
| Operate Time | 10ms |
| Coil Voltage | 9V |
| Release Time | 5ms |
| Contact Rating | 10A@250VAC;15A@125VAC |
| Switching Voltage(Max) | 250V@AC;30V@DC |
| Switching Current(Max) | 15A |
